O firmie

Home / O firmie

Ponad 125-letnie doświadczenie w organizacji pochówków tradycyjnych i urnowych, świeckich i wyznaniowych.

Zakład pogrzebowy Turek

O firmie

Siedziba zakładu pogrzebowego "Stoltur" Miller znajduje się w Turku, w województwie wielkopolskim. Nasza działalność bazuje na wielopokoleniowej, rodzinnej tradycji, ponieważ firma została założona pod koniec XIX wieku. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej pozwoliło nam wypracować wysokiej jakości standardy obsługi klienta.

Zdajemy sobie sprawę, że organizacja pochówku zmarłej osoby i dopełnienie formalności w tak niełatwym dla rodziny czasie, może spędzać sen z powiek. Jesteśmy jednak po to, aby zająć się kompleksowym przygotowaniem ceremonii ostatniego pożegnania. Pracowników naszej firmy pogrzebowej cechuje wysoka kultura osobista, a także pełne empatii podejście do klientów.

Zajmiemy się wszystkimi sprawami urzędowymi związanymi z pogrzebem. Doradzimy między innymi w wyborze trumny lub urny oraz wszelkich akcesoriów funeralnych. Zakład pogrzebowy "Stoltur" Miller jest czynny przez całą dobę, dlatego mogą Państwo na nas liczyć niezależnie od pory dnia lub nocy. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.

Zajmiemy się kompleksową organizacją uroczystości pożegnania bliskiej osoby.

Oznacza to, że nie muszą Państwo martwić się formalnościami związanych z pogrzebem. Dzięki temu będą Państwo mogli w spokoju przeżyć żałobę i spędzić ten ciężki czas z najbliższymi.